Korálky

10/31/2013

Dobré dopoledne milé čtenářky.
Dnes pro Vás mám úplně jednoduchý návod na srdce z dřevěných korálků. Inspiraci jsem čerpala tadytady. Poprvé jsem je ale viděla v květinářství Mimosa v Holicích, pokud jste některá z okolí, rozhodně se tam zajděte podívat, je to balzám na duši. Adresa http://www.kvetinarstvimimosa.cz/.

Rozhodla jsem se ale, že si je sama vyrobím, protože cena 180 Kč za jedno srdíčko mi přišla vysoká. Budete potřebovat drátek, provázek, nůžky a samozřejmě korálky. Já jsem hledala nejlevnější alternativu, dostupnou v kamenném obchodě a našla jsem. Na stránce http://www.koralky.cz/ mají velký výběr, dřevěné tam mají v několika průměrech (já jsem pořídila průměr 14 mm). Mně navíc vyhovovalo, že mají i kamenné prodejny v Praze, Brně a Ostravě. S postupem se asi rozepisovat nebudu, ten je každé z nás jasný:) Já jsem posléze na drátek navlékla ještě černé korálky, takže srdíčka mám momentálně dvě. Na fotkách se můžete podívat, jak mi dělají radost v naší kuchyni.

A cena? 10 kuliček Vás vyjde na 20 Kč, potřebovala jsem 5 balíčků. Tzn. 100 Kč za korálky + drátek (50m/40 Kč).

Pokud nechcete vyrábět, našla jsem hezké srdce na Nordic day tady. Pro holky z Brna to vyjde nejlevněji, nemusíte platit poštovné, je tam možnost osobního odběru.

Fantazii se meze nekladou, inspirujte se třeba tadytadytady.

Mějte hezký čtvrtek.
A.

You Might Also Like

0 comments