Něco pro dámy...

11/24/2013


Dobrý večer milé!
Taky máte tak rády tyhle typy pracoven? Světlý interiér, bytelný stůl, designová židle a na stěně kolekce obrazů, plakátů, nástěnka. atd. Vždy nad těmi obrázky na Pinterestu doslova "umírám" blahem. Nedávno jsem narazila na úžasný blog plný skvělých ilustrací, které se naprosto dokonale hodí do dámských pracoven/ pracovních koutů. Takže pokud máte právě v hlavě plán vytvořit si svůj koutek, ve kterém to bude jen a jen pro Vás a chcete, aby to tam prostě dýchalo tou správnou atmosférou, podívejte se na tento odkaz a vyberte si tu Vaši.

Dole jsem Vám připravila lehkou inspiraci z pracoven na Pinterestu. A pod nimi pak najdete kolekci z ilustrací, které mě vzaly za srdce a vybírám mezi nimi tu pravou do mého koutku.

Přeji Vám krásný večer. 
A.

P.S. Pokud nemáte svoji pracovnu, nebo se o ni dělíte s manželem/dětmi, nezoufejte. Já bych si nějakou pěknou ilustraci vložila třeba do diáře, nebo si ji dala do rámečku a postavila na noční stolek. Ale co Vám budu radit, určitě najdete místo, kde Vám bude dělat radost.You Might Also Like

0 comments