Ráno

11/08/2013

Dnešní ráno proběhlo lépe než včerejší. I když jsem po flámu. Ale ta radost ze včerejší oslavy jakoukoliv kocovinu odehnala pryč. Zúčastnila jsem se totiž supertajné oslavy narozenin mojí kamarádky. Plánování probíhalo dlouho, utajeně, kradmé hovory ve škole, umlkání uprostřed hovoru, když se oslavenkyně přiblížila, vybírání dárku, trošku nechtěného lhaní... ale vyplatilo se! Nic netušila a její radost byla velká.

Dnes ráno jsem se probudila sama v bytě, bez muže a tak trochu si připadala jako Bridget Jones. Poprvé v životě. Sama v bytě, ranní káva.

První fotka je nic neříkající, ale já si musela vyfotit slunce v našem bytě. Nechodí k nám totiž zas tak často:)

 Potom ještě trocha chlouby. Moje fialky. Když jsem je dostala, měly 3 listy. Teď vypadají takhle. Skoro každý den se na ně chodím dívat a chválím je:) Hrozně si jich vážím, vypěstoval je totiž 11-letý kluk, syn kamarádky mojí mamky.
 K snídani žemlovka a čaj s citronem. Tak nějak jsem se podivila nad sbírkou prkýnek a musela jsem Vám je vyfotit. Dřevěné mi uřízl muž, potom jsem ho opracovala bruskou a natřela olivovým olejem. Keramické jsem dostala od tety a je to Ib Laursen.
 A na závěr můj 5 minutový DIY projekt. Domeček. S proužky. Ty jsou z elektrikářské pásky. Domek je trochu šišatý, ale nikdo v něm nebydlí, takže to nevadí.
Mějte hezký pátek!
A.

You Might Also Like

0 comments