Instagram: Můj měsíc

3/20/2015

Domácí dobroty: 
1. Na jaře mám zase chuť na kefír! Hurá. 2.Někdy mám čas i na pečení. Karobová bábovka. 3.Domácí řepový krém. Mňam. 4. Sojový rohlík s medem. Taky mňamka!
Trocha módy:
1. Ještě zimně. Kožešina a zimní chelsea boty. 2. Tady už jarně. Aneb letošní jaro jen v teniskách! 3.Moje úlovky z Jarmarku ona dnes. Doporučuju, je to skvělá akce! 4. Kombinace proužků a poprvé bílé kalhoty na jaře!
Procházky:
1. Letos jsem začala méně jezdit MHD a víc chodím po svých. Slunce nad Stromovkou. 2. Skvělý "dvorek". Kousek odtud ještě lepší kavárna! 3. Konečně jsem objevila Viniční altán. Úplnou náhodou. V létě tam musí bát krásně! 4. Letošní první opékání buřtů. V samém srdci Karlína. Miluju tyhle spontánní akce! <3
Další dobroty:
1. Rychlý, super zdravý a super chutný oběd. 2. Restaurace Inspirace. Taky zdravě, chutně a na Prahu levně! 3. Dhaba Beas. 4. Domácí dávka energie.
Moje radosti:
1. Dárek z Nila. Už se těším na jejich jarní akce! 2. Dobrůtky z Emaespressobar. Můžu jedině doporučit. 3. Zahradní slavnost ve Stavovském divadle. Bavila jsem se! 4. After party po divadle. Café Louvre. Mojito, zázvorová limonáda a ořechovka. Holky si užívají!

You Might Also Like

0 comments