Látky

3/02/2015

Krásný začátek týdne, milé čtenářky!

Ten náš nezačal úplně ideálně, musela jsem zůstat v posteli, bojuji s nějakou lehkou žaludeční virózou. Jsem z toho docela rozmrzelá, protože venku je opravdu krásně. Tedy alespoň u nás v Praze. Na druhou stranu mám ale čas na blog, na upravování fotek a další činnosti, na které jindy nemám moc energie. Blog projde tento měsíc pořádnou změnou, ráda bych se mu více věnovala a přinášela vám články častěji. Přemýšlím i nad zařazením dalších rubrik. Je docela možné, že se blog přesune do trošku jiné roviny, že bude obohacen o další témata, nejenom o bydlení. 

Ale zpět k dnešnímu postu. I když ještě neumím šít, balíčky látek za 35 Kč v IKEA mě na první pohled okouzlily. Nebyly tam žádné úplně malé odstřižky, ale vždycky kus látky tak akorát třeba na polštář. Nakonec jsem vybrala 2 balíčky, v obou byly látky v tónech modré, bílé, černé, béžové atd. Mimo tyto barvy byla akorát červeno-bílá, proužkovaná látka, kterou určitš využiju v létě! Už se moc těším, co z nich vymyslím a bojím se, že mamka bude mít trochu práce s šitím. A třeba se to naučím sama a už ji nebudu otravovat:) 

Jak se vám balíčky látek líbí?
Mějte krásný den,
A.


You Might Also Like

3 comments

 1. Mně se látky líbí moc, úžasný nákup se povedl! Se šitím jsem na tom podobně, taky úkoluju mamku. Ráda bych se šít jedou naučila, alespoň takové basic věci, jako třeba právě povlaky na polštářky ;-). Ale základem je mít šicí stroj a na ten si musím počkat :-(. Na změny a novinky se moc těším!
  V.

  OdpovědětVymazat
 2. Po dlhšom čase som Vás zase objavila v záložkách a rada som znovu nakukla :)
  Ak by ste chceli mam kratko aj ja adresu.....
  http://osblove.blogspot.sk/
  :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Alenko díky moc za návštěvu a váš blog je moc hezký! A.

   Vymazat