Random

3/26/2015


Dobrý večer, milé čtenářky!

Dnes vám přináším takový mix fotek, které se mi za poslední 2 měsíce nastřádaly ve foťáku a byla by škoda je nepublikovat. 
Tak snad se aspoň trochu pokocháte.
A co uvidíte?
Mix balících papírů, které mi bylo líto po Vánocích schovat a teď dělají parádu v pracovně.
Klídek o víkendu mám nejradši. Uklizený stav v jídelně se mi ale nedaří udržet. Poslední 3 víkendy u nás vždycky někdo byl na návštěvě a znáte to, když je nás víc, je víc jídla, věcí atd., klasika :) I tenhle víkend bude návštěvní, ale na to se těším!
Od Vánoc taky miluju broušené sklo. Svícen je z bazaru a cukřenka je od maminky. Jsem ráda, že se broušené věci vrací do módy, mají šmrnc a navíc se dají lehce sehnat z druhé ruky. 
Trošku jsem asi před měsícem zkoušela fotit jídlo, zátiší s kávou je příkladem. Celkově jsem se učila s novým foťákem. Ale je to se mnou bída. Přes týden vařím až k večeru a to už není na focení světlo. A o víkendu? Vařím dopoledne, ale většinou je mi líto po obědě strávit 2 hodiny za stativem, když můžu třeba venku na sluníčku osazovat truhlíky.
Zátiší v ložnici.
Nový systém na uskladnění náramků a hodinek. Ráda bych brzy rozšířila sbírky. 
A na závěr amarylis těsně před rozkvetením. Mám ho půjčený od skorotchýně a letos jsem se dočkala 6 velkých kalichů v krásné růžovo-oranžové! Teď už jen čekám, až bude venku tepleji, abych mu tam mohla najít letní stanoviště.

You Might Also Like

0 comments