Každé ráno...

4/09/2015

Krásné odpoledne, milé čtenářky!

Hned po Velikonocích jsme se vrhli do práce, školy, Prahy a je to znát. Hned druhý den jsem měla tak velkou migrénu, že mi málem "praskla" hlava... No, není se čemu divit, moje tělo už si říká o velkou očistu, přece jenom mám antibiotika a tělo už má vážně dost. Proto jsem se rozhodla, že hned, jak je doberu, vrhnu se na měsíční detoxikační program, pokusím se víc hýbat a taky si budu dopřávat dlouhé procházky. S mužem máme v plánu nějakou lehčí tůru po hřebenech Orlických hor, tak se moc těším. Možná nějaká menší procházka vyjde už tenhle víkend, hlásí prý nádherné počasí, tak by byla škoda toho nevyužít.

Přestože je mi všelijak, snažím se si zpříjemnit každý den alespoň drobnostmi. A tak se ráno donutím vylézt z postele a připravit si alespoň hezkou a velkou snídani. Už od pondělí jí vévodí vajíčka, jak jinak. Já jsem zatím při zemi, jenom je oloupu a dám si je se solí a pažitkou, ale na zítra už přichystám vyšší level, nechám se inspirovat receptem od Jany. A asi do ní přidám tu hořčici, máme tady nějaký zbytek francouzské s medem z Lidlu.

A.


You Might Also Like

1 comments

  1. Simple :)...milé,tá konvička v čiernom je elegantná,my ju máme vo veselých farbách,aj s hrnčekmi,...kvôli deťom...nafotím,aj keď, aj ja mám už v hlave projekt s tabuľovou čiernou ....

    OdpovědětVymazat