Pleteně

4/29/2015Krásný večer, milé dámy!

Jak je to dlouho, co tu byl poslední článek? Dny ubíhají jako splašené, ani jsem se neohlédla. Ale nevadí, mám pro Vás zase něco předfoceno, tak snad se to sem dostane a já se překonám. Vždycky totiž chci napsat článek, ale něco mi do toho přijde, nebo jsem moc unavená a nejde mi vymyslet ani smysluplná věta. A pak se ohlédnu a dva dny jsou v tahu. Vždycky si pak nadávám, co jsem to za blogerku, ale znáte to, mám toho plnou hlavu, co bych vám chtěla říct, ale dostat se k tomu napsání...Andulo, snaž se!

Dneska to bude o krásném polštáři, který máme doma cca od února. Děkuji za něj Jitce, mamce mého J. Je perfektně upletený, má krásný vzor a jako bonus na něj využila starou vlnu, které bylo hodně a nikdo nevěděl, co s ní, protože nepěkně kousala. Už od února má u nás na sedačce čestné místo a je tak univerzální, že ho nebudu schovávat ani na léto. Asi. Se ještě uvidí. Znám své změny názorů.

Jitu, jestli to čteš, ještě jednou díky! Aspoň ses s tou zlomenou nohou nenudila.  A.

You Might Also Like

2 comments

  1. _) skrinka je späť ? :)....ja mám dva svetre,adeptov na vankúš....:)

    OdpovědětVymazat
  2. Ahoj, můžu poprosit o mail, potřebuji se Tě na něco zeptat a nenašla jsem zde žádný kontakt. Díky pavlahofmanova@email.cz

    OdpovědětVymazat