#DIY Lampa

9/14/2015


Možná si někteří z vás všimli ve včerejším příspěvku nové lampy.
Je to DIY projekt a musím říct, bez samochvály, že jeden z nejlepších, co jsem kdy udělala.

Je to vlastně prosté. Koupíte tři násady na košťata (cca 80 Kč/ks) a nahoře je svážete dohromady. Pak už potřebujete jen objímku s kabelem. Já jsem použila systém z vánoční hvězdy z IKEA, ale je možné si koupit i tuhle lampu. Použijete jen kabel, bez stínidla, vyjde vás to levně a je tam vypínač.

A stínidlo seženete taky v IKEA nebo i jinde, já ho mám od mamky! Díky moc!

A je to! Jednoduché jak facka a vypadá to bezvadně.
Já jsem ještě nevyřešila svázání násad definitivně, lampu budeme stěhovat, proto jsem vám to nevyfotila, ale vaši muži si s tím určitě poradí. Ale funguje to i takhle, svázané :D

Já jsem lampu použila do mého koutku, odkud Vám píšu i teď. Na špalku mám kávu a nohy na kožešince. Ideální večer!

Mějte ho taky!
A.You Might Also Like

3 comments

 1. No tak to je nesmírná paráda! Fakt profi DIY, tak to má být. Super jednoduché, ale výsledek milionový! Moc se mi tvůj nápad líbí a krásně to sedí k interiéru! A ten špalek jako stoleček <3 Já takhle kdysi z násad stejným způsobem vyrobila věšák na kabáty. Sváže se to jen trochu níž a pořádně a pak na vršek přivrtáš háčky :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Barb, díky za komentář i za nápad na věšák, zatím mám doma jeden na zdi, ale je fakt, že ten solitérový má své kouzlo :) Už se těším, až ukážeš, jak jsi zakomponovala jídelní stůl! Hezký den, A.

   Vymazat
  2. Koukni ;)

   https://www.facebook.com/photo.php?fbid=971924469512918&set=p.971924469512918&type=3&theater

   Vymazat