#proměna PŘEDSÍŇ

9/19/2015

Konečně na ni došlo.

Byla to v podstatě poslední místnost, která ještě neprošla pořádnou proměnou.
Ale bylo potřeba nechat to uzrát.
Místnost má velmi komplikovaný tvar, troje dveře, malé okno. V podstatě naproti hlavnímu vchodu je vchod do koupelny, který bylo potřeba nějak odclonit, aby tam vznikla trochu soukromější zóna.
To se myslím podařilo díky vyšší skřínce, která zakrývá výhled na dveře.
Chtělo to taky nějaký příruční botník hned u vchodu a taky věšák na kabáty.
Pak nějaké to zútulnění.

V tom, jak budu místnost ladit stylově, jsem se rozhodla jednoduše. Chtěla jsem samozřejmě, aby to celé ladilo ke zbytku bytu, ale jasný impuls mi dalo topení. Původně bylo ošklivě béžové, proto jsem ho hned natřela černě. To dalo celé místnosti industriální, starý výraz.

Nad topení jsem umístila polici, tyč na háčky je krásně surová a našla jsem ji ve dřevníku, je to stará zlomená násada na koště. Háčky jsou z Nanunana a mám je už asi 5 let, původně patří do koupelny.

Zbytek zařízení je také co dům dal. Stará thonetka po pradědečkovi a koberec z 90.let z IKEA. Hned vedle vchodu je malý botník, kam dáváme nejčastěji nošené boty a kde si můžete při nazouvání bot sednout. Za ním je pak mezera a závěs, za kterým je schovaný kotel, další botník, vysavač, sušák na prádlo a milion dalších krámů.

Jsem moc ráda, že jsme předsíň v létě dokončili, konečně je hezkým vstupem do bytu a nemusíme se za ni stydět. V poslední době ještě přibylo pár věcí, ale to vám ukážu zase jindy!

Díky za vaši návštěvu, mějte hezký den!
A.


You Might Also Like

1 comments

  1. Moc se mi líbí nápad s tyčí provlečenou konzolemi, vypadá to super :) A ty větve v obří skleněné lahvi, krása!

    OdpovědětVymazat