O tom, co mám ráda na zimě...

2/12/2017


Není toho moc, ale i tak mám pár věcí, rituálů, díky kterým mám zimu ráda. 

Svetry. Jasně, základ šatníku v zimě. Ale tak nějak jsem na jaře všechny své svetry prodala na jarmarku Ona Dnes a zapomněla na to. Když přišly v prosinci mrazy s překvapením jsem zjistila, že jsem si nekoupila žádné nové. To jsem rychle dohnala v lednových slevách a tak se teď můžu každý den balit do těchto ňuňacích obrů, které miluju!

Horká vana. Já jsem "sprchovací" holka, jestli to tak můžu říct. Už pár let se jen sprchuji a vanu téměř nevyužívám. Když jsme na podzim hledali nový byt, požadavkem bylo, aby měl "hezkou a útulnou" koupelnu se sprchou. Jenže, nakonec máme hezkou a útulnou s vanou. Ale prostě byt měl všechna pro a ještě hodně navíc, takže jsme sprchu oželeli a vyřešili vše závěsem u vany. Ale, s jakým překvapením jsem zjistila, že vanu zase vezmu na milost a to hlavně, když se zvenku vrátím prokřehlá, nebo když prostě jen chci relaxovat a uvolnit se,


Tmavé rtěnky. Kdy jindy je jejich čas, než hlavně v zimě. Mám ráda efekt, který dokáží udělat k celočernému outfitu a baví mě na nich i to, že je prostě nenosí každý a pořád to lidi na ulici udivuje. Dobře, někdy se jim nedivím, odstín Vintage od NYX je totiž v určitém úhlu skoro do černa.


Kožešina a polštáře. Oukej, tohle je malinko posedlost. Ale každý něco sbíráme, ne? U mě jsou to polštáře s potiskem zvířat. Už roky mám ráda jeleny, ale letos jsem přidala i ledního medvěda a vlka (díky Alenko). Wild, wild. A kožešina je dárek k narozeninám od milého. Jsem z ní naprosto nadšená a neustále ji tahám po bytě. Dlouhou dobu jsem ji měla na křesle, potom na pracovní židli a jednou večer, když mi byla zima a nešlo nám topení, jsem ji vzala do postele a řeknu vám, je to B O Ž Í!Svíčky a aromalampy začínám vždycky používat hned z kraje podzim a děsně se na ně těším už od srpna. Nejraději mám vonné vosky Yankee Candle, ale nedávno jsem objevila i značku Root Candles (mají na Zootu). Obě krásně voní. Elektrická aromalampa je dárek od mamky k Vánocům a mám z ní vážně radost. Akorát ji občas zapomenu vypnout, tak doufám, že nevyhoříme :D

P.S. Možná jste si všimli novinek. Je jich více. Nová práce mě totiž tak strašně inspiruje, až mě nakopla k tomu, abych nezůstala pozadu a udělala něco s blogem. Tak došlo na nový vzhled i název. A taky jsem zainvestovala a koupila doménu. Vítejte na theminimalistgirl.cz !

Anička

You Might Also Like

0 comments