News

5/12/2017Krásný večer.
Znovu se pokorně vracím k blogu a psaní. Chybělo mi to.
Ale bohužel, vzhledem k tomu, že jsem poslední 3 měsíce psala bakalářku, přišla krize a bod zlomu.
Psaní jsem měla až po krk a na blog nezbýval čas a ani energie.
Měla jsem úplně "vygumovanou" hlavu a někdy mi dělalo problém dát dohromady větu při běžném hovoru, natož se nějak rozepisovat tady.

Proto pauza a klid.

Teď, po dvou týdnech od odevzdání, přišla ta chvíle, kdy si většinou řeknu, je to tady, inspirace a chuť k psaní.

O čem bude dnešní povídání?
O fotkách.
Vyjadřují, co se u nás událo za těch pár týdnů "nuceného" volna.

Mějte hezký pozdní večer!

A.

Malinká vzpomínka na období psaní bakalářky. Takhle většinu dní můj stůl nevypadal, spíše byl plný papírů a knih. Tohle "zátiší" je ze závěru, když už jsem jen formátovala a ladila detaily. Mamka správně tušila, že pořád jen sedím a zanedbávám se, proto mi pořídila tuhle cool žárovku, která mě moc baví a která mi aspoň trošku pomáhala dodržovat pitný režim!


A jak je to teď? Přiznávám, že jsem si dala týden oraz a jedla jsem samé nezdravosti. Ale teď už 6 dní držím detox, který je založený na velkém přísunu zeleniny, ovoce, medu a oříšcích. Abych se z té hromady zeleniny nezbláznila, hodně odšťavňuji, dělám smoothie a večer ujíždím na salátech, jejichž přípravu jsem okoukala ve skvělém Delmartu.Abych tady nevytvořila dojem, že jsem celé první tři měsíce v roce jen psala, taky jsem hodně cestovala. V dubnu jsem byla na pracovním výletě ve Vídni. Byla to moje vůbec první návštěva Vídně a i když jsem z ní viděla jen málo památek a hodně obchodů, město se mi moc líbilo a těším se, že se sem zase někdy podívám. A i když jsem nestihla pamětihodnosti, zvládla jsem dvě nejslavnější vídeňské pochutiny. Vídeňský řízek, který byl přes celý talíř a dort Sachr. A musím říct, že oproti "Sachrům", co se prodávají u nás, je to teda sakra rozdíl!


V dubnu jsem taky stihla navštívit rodiče. A jsem za to ráda, protože vzhledem k množství práce a zkouškám ve škole, to zatím vypadá, že se tam znovu dostanu až v půlce! června. První fotka je z mého "dětského" pokoje, který je teď spíše hostinský, protože všechny moje blbiny mám v Praze. A další fotky jsou z procházky s našima.


A taky jsem hooodně pracovala. Svoji práci mám strašně ráda, takže to zase taková obět nebyla. Ale zmohlo mě to, né, že ne. Celý den v práci a večer druhá "šichta" nad bakalářkou. Ono pracovat na plný úvazek, studovat školu a ještě stíhat osobní život je náročné. Váš život se pak řítí zběsilým tempem. Ale byla to moje volba a za nic na světě bych to neměnila. Fotka z focení coveru pro jeden klientský časopis.


You Might Also Like

1 comments

  1. Ahoj Aničko díky za krásné fotky, už se na tebe moc těším m:)))

    OdpovědětVymazat