Working place

8/24/2017

Krásný čtvrtek! 
Dnes bych vám ráda ukázala pár fotek z naší ložnice, konkrétně jejího koutu, kde většinou sedím s počítačem a pracuji nebo píšu články. Moje pracovní místo/ pracovní stůl bylo na blogu již mnohokrát. Třeba to, které jsem měla u rodičů, nebo později na chalupě. Pracovní stůl jsem měla i v minulém, jedna plus nula bytě, ale dělila jsem se o něj s drahým, protože pro dva stoly tam prostě nebylo místo. Když jsme se vloni před Vánoci stěhovali do nového bytu, strašně jsme se těšili, že si oba mimo jiné dopřejeme i vlastní pracovní stůl. Musím říct, že jsem si myslela, že hned najdu místo, kde bude stát, kde se mi bude dobře pracovat, kde bude ta správná energie. To jsem se tedy pěkně mýlila. Jestli u nás doma něco „migruje“, je to právě můj stůl.
A myslím, že s ním zase budu v nejbližší době hýbat. V nadcházejícím měsíci mě v půlce září čeká obhajoba a poté státnice. Zatím vím jen to, že ho budu stěhovat do obýváku, protože mám ve zvyku se učit po nocích a nechci tak drahého rušit při spánku. Taky bych ráda měla výhled z okna a nástěnku, na kterou si budu moct připnout rozvrh učení a různé přehledy. Možná dojde i na malou poličku.

Ale jak se znám, stejně budu mít učení roztahané po celém bytě, protože nevydržím sedět na jednom místě celý den. V tomhle jsem děsně neukázněná, neustále se zvedám, chodím si vařit čaj, jdu s knížkou na gauč, pak rozložím spoustu papírů po zemi v obýváku, a když už nevím, co dál, prostě se sbalím a jdu se učit někam do kavárny nebo knihovny. I když, knihovna mě většinou vadí, tam je na mě moc ticho.  
Možná znáte pořekadla, že podle pracovního stolu poznáte, jak jeho majitel pracuje/ jaký je. Pokud by se někdo podíval na ten můj, zjistí tak akorát, že mě baví móda, protože tam mám jen pár fashion časopisů, pár dekorací a většinou i foťák. Na stole nesnesu žádné blbiny a hromady papírů. V tom se dost lišíme s drahým, jehož stůl vám určitě nikdy na blogu neukážu, protože na změti papírů, vizitek, usb kabelů a malých papírků s poznámkami není nic hezkého… :D

No, uvidíme, budu to muset nějak promyslet. Až to dám dohromady, určitě se s vámi o to podělím. Zatím stůl zůstává v ložnici, kde mám na jedné straně i make-up koutek. I ten bych vám ráda ukázala v některém z příštích článků, protože z něj mám konečně po letech radost. 
Pusu, A.

You Might Also Like

0 comments