Naše puntíkatá ložnice

9/12/2017

Když jsem před pár měsíci objednávala tyhle nalepovací puntíky, vůbec jsem nevěděla, kam je dám. Líbilo se mi s nimi několik interiérů na Pinterestu, ale u nás doma jsem si je zatím nedokázala představit na žádném místě. Ale říkala jsem si, třeba se budou někdy hodit.
Poté, co zásilka dorazila (objednávala jsem na Aliexpress), hodila jsem je do šuplíku a zapomněla na ně. Pár měsíců na to přišla moje klasická nálada "musímunásdomaněcozměnit" a začala jsem vzpomínat, kam jsem ty nalepovací puntíky mohla dát. 

Našla jsem je a za 10 minut už jsem zírala na puntíkovanou zeď v ložnici. Impulzivní rozhodnutí. Klasická já. 

Puntíkatou zeď jsem už ukazovala na Instagramu a přišlo mi hodně dotazů typu: Jak jsi je lepila? Je na to nějaké lepidlo? Jak se to rozměřuje? Odpověď je jednoduchá. Nejsem chlap. Neměřím, neplánuju, nepřemýšlím nad tím dva dny. Za to chci mít všechno hned. Takže pak třeba i sama stěhuju super těžké skříně a pak fňukám, že mě bolí záda.
Puntíky jsem lepila od oka tak, aby se mi výsledek líbil. Ani jsem si nespočítala, kolik jich budu potřebovat a jestli mi to vyjde. Do teď nechápu, jak jsem to udělala, ale vyšlo mi to na puntík přesně a ještě je to v rámci možností souměrné. Navíc jsou to samolepící nálepky, které jdou sloupnout, takže když se s nějakou netrefíte, prostě ji přelepíte.
Vážně, i s hledáním, jsem měla puntíkatou stěnu za 10 minut. Je tedy pravda, že pak jsem se malinko zhrozila, co jsem si to zase vymyslela a hlavně, co na to bude říkat muž. Protože nerada měním doma něco tak, aby se mu to nelíbilo a byl nespokojený. Je to přece i jeho doma. Ale musím říct, že i jemu se to líbilo. A jak se to líbí vám?
P.S. Příště Vám povím příběh o tom, jak jsme přišli k nové posteli...
A.


You Might Also Like

7 comments

 1. Obdobi musim doma neco zmenit mam snad porad...puntiky se mi libi...moc.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jitko, já taky, ale dříve to byl vážně extrém, to jsem něco měnila snad každý týden. Teď už jsem malinko klidnější :)

   Vymazat
 2. Líbí se mi to moc, celé. A nejvíc ty hodiny! Ty jsem strašně chtěla jako malá a u každého, kdo je měl, jsem je obdivovala! ;-)...
  V.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Veru, děkuju moc! Ty hodiny jsem dostala od babičky a mám je taky strašně ráda!

   Vymazat
 3. Nejsem chlap... cela ja! �� je to krasa a mne zajima ta meamirova samolepka, da se sehnat prosim? ��

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Me a mramorova, omlouvam se!

   Vymazat
  2. Tapetu mám z tapety Florenc :) Mají i eshop.

   Vymazat